| مكان المنشأ: | الصين |
| اسم العلامة التجارية: | Jnicon |
| إصدار الشهادات: | CE,TUV,UL,RoHS |
| رقم الموديل: | M25 |
| الحد الأدنى لكمية: | 100 (10 أزواج من العينات) |
|---|---|
| الأسعار: | negotiable |
| تفاصيل التغليف: | 1. كيس من البلاستيك 2. الكرتون 3. حسب متطلبات الزبون |
| وقت التسليم: | 3-6 أيام عمل |
| شروط الدفع: | T / T ، باي بال ، L / C ، ويسترن يونيون |
| القدرة على العرض: | 10000 / يوم |
| دبوس: | 2 قوة 20 بيانات | التصنيف الحالي (أ): | 50A ماكس. |
|---|---|---|---|
| مستوى الحماية: | IP67 | جنس: | بيانات الإناث السلطة الذكور |
| سلك التجميع: | لحام | لون: | أصفر |
| إبراز: | M25 waterproof multi pin connector,IP67 industrial plug socket,2+20 pin outdoor connector |
||
|
Operation Parameters |
|
| Voltage Rating | 300VAC max |
| Current Rating | 30A max |
| Min Wire Size OD | 6.5mm ~ 10mm |
| Max Wire Size OD | 10.5mm ~ 18mm |
| Max.Cable Cross Section Area | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
Widely used for the belowed application:
| Technical Parameters | |
| Contact Resistance | 10 mΩ max |
| Insulation Structure | 500 MΩ at 500VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ +105°C |
| IP Class | IP67 (1m / 30min) |
| Mold Material | PA66 |
| Contact/Terminal Material | Gold Plated Brass |
| Seal Material |
Silicone |
The M25 Waterproof conector has multiple waterproofing levels, consisting of o-rings, waterproof sealant, and flexible end seals designed to tighten and close when connected together.
| Electrical Parameters | |
| Number of Poles | 3 power 9 data |
| Current Rating | 30A max |
| Voltage Rating | 300VAC max |
| Durability Voltage | 2500VAC @ 60 s. |
1. Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a factory. Located in Jnicon Industrial Park, Bao'an District,Shenzhen,China
2. Q: How to buy your products?
A: You need to do as followings:
* Confirm Current Rating and Number of Contacts
* Confirm Assembly style
* Confirm Cable Wire guage
* Confirm Cable Length and Material.
3. Q: How can I get samples?
A: It's my honor to offer you samples,and the freight should be paied by yourself.You can let me know your courier number and your detail address,Then I can send you sample at once.
4. Q: How many materials you can provide?
A: There's some different materials from connector and cable, we usually use PVC/Nylon material to product connector, PVC/Rubber/Silicone material was used in cable. Of course we can also according to your requirments to choose the material.
![]()
اتصل شخص: Ms. Carly Lu
الهاتف :: +86 15986694303
2 دبوس موصلات دائرية للماء ، 50A 500V موصلات الكابلات الدائرية
20A 3 دبوس موصلات دائرية للماء ، M19 IP68 موصلات دائرية
5 دبوس ماء موصلات دائرية ، كابل الطاقة M25 التعميم موصل IP67
الغبار والدليل على IP67 M19 موصل 3 السلطة 2 إشارة جيدة تمتد المقاومة
ذكر أنثى ماء موصل الطاقة 3 دبوس تصميم ختم نهاية مرنة
IP67 موصل الطاقة للماء مع كابل ، 20A موصلات كابل الطاقة الكهربائية
30A 500V موصل الطاقة للماء ، موصل لوحة جبل Jnicon الطاقة
الصمام موصل الطاقة للماء Jnicon ، موصل للماء M15 4 طريقة الموازي
M16 IP68 موصل البيانات للماء ، IP68 موصل ذكر أنثى للماء
لوحة نوع ماء موصل البيانات IP67 5A 12 دبوس ذكر أنثى التوصيل مع المقبس
Jnicon 9 دبوس أنثى موصل بيانات للماء ، IP67 3 دبوس السيارات موصلات للماء